Nihal Candan paylaştı: Ortanca kardeş hastaneden çıktı


Kara para aklama ve suç örgütüne üye olma suçundan tutuklu bulunan sosyal medya fenomenleri Candan kardeşler tutuklanmıştı. Kardeşlerden Nihal Candan cezaevinde 37 kiloya düşmüş sağlık sorunları nedeniyle de tahliye edilmişti.

Bu gelişmenin ardından bir haberde Bahar Candan’dan gelmişti. 25 Mayıs’ta küçük Candan kardeş, cezaevinde kendini yaralayarak intihara kalkıştı. Bunun üzerine Silivri Devlet Hastanesi’ne sevk edilen ünlü fenomen 27 Mayıs’ta tedavisinin ardından cezaevine geri döndü.

TEKRAR HASTANEYE YATIRILDIĞI ORTAYA ÇIKTI

Odatv’nin her gelişmeyi takip ettiği Candan kardeşler olayında yeni bir gelişme yaşandı. Nihal Candan, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla kardeşinin hastaneye yattığını duyurdu.

“BURASI SENİN EVİN DEĞİL”

Ablası Nihal Candan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kardeşini kaldığı Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde ziyaret etti.

Bir diğer paylaşımında “Bahar’ı ziyaret:(” notunu düşen Candan kardeşin paylaşımı hızla yayıldı. Bahar Candan’ın hastaneye yatmak istemediğini yine ilk Odatv yazmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x