Survivor All Star’da sular durulmuyor! ‘Düşmanlar dost olmuş’

Survivor All Star’da Batuhan düellonun ilk turunda eşleştiği Yasin Obuz hakkında yorum yaptı. Kırmızı takım Türk- Yunan yarışması sonrası değerlendirmelerde bulundu. Survivor All Star’ın yeni bölüm fragmanında gerginliğin azalmadan devam ettiği görüldü. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

 BATUHAN’IN DÜELLO YORUMU

Güzel bir düelloyu atlattım. Yasin eşimdi, bu sefer ilk turda çıktım. Yasin’in bacağında bir sakatlığı vardı ama gerçekten çok iyi bir yarışmacıydı. Bacağı biraz sakat da olsa son anda elinden geleni yapıp, mücadele edeceğini biliyordum. O yüzden hiçbir şekilde rahat çıkmadım. Allah’a şükürler olsun ki atış seçen taraf bendim. Güzelce galibiyetimi aldım.” dedi.

Türk- Yunan yarışması sonrası kırmızı takımda değerlendirme yapıldı.

Sercan Yıldırım, “Yunanlarla oyun çok güzel oldu. Enerji değişti aslında. Yeni insanlar. Survivor’da international oldu biraz sadece.” şeklinde konuştu.

Hilmi Cem, başarısızlıklarını karşısında şaşkınlıkla beraber gülümseyerek, “Yunanlılarla oyun oynadık. Ogeday kaybetti, ben kaybettim, Atakan kaybetti, Nefise kaybetti. İzleyenler bunlar nasıl şampiyon demiş olabilir.” dedi.

‘BÜTÜN DÜŞMANLAR DOST OLMUŞ’

Survivor All Star, yeni bölüm fragmanında Yunus Emre, Aleyna için, “İnsanları o kadar basamak olarak kullanmaya alışmış ki, basar geçer” diyor. Nagihan’ın oyun alanında “Huzuru kaçıran bir isim vardı. Her günümüzü cehenneme çeviren. Şu an gittiği için tabii keyfim yerinde.” sözleri Yunus Emre’yi daha çok sinirlendiriyor. Yunus Emre, Nagihan ve Aleyna’nın yakınlaşmasına dikkat çekerek, “Bütün düşmanlar bir baktım dost olmuş” ifadelerini kullanıyor. Kavganın ne kadar büyüyeceği yeni bölümde belli olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x